Zebranie Rady Sołeckiej 26.01.2017

2017-01-14
Zapraszamy na kolejne spotkanie Rady Sołeckiej Józefosławia.
Pierwsze oficjalne spotkanie w 2017 roku.

Obwieszczenie o zakończeniu postępowania dowodowego

2017-01-10
Obwieszczenie o zakończeniu postępowania dowodowego w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, garażami podziemnymi, parkingami, zbiornikami retencyjnymi oraz ciągami pieszo jezdnymi.

Postanowienie dot. rozbudowy ul. Geodetów

2017-01-02
Postanowienie dotyczące odstąpienia od przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięcia polegającego na rozbudowie ul. Geodetów na odcinku od ulicy Puławskiej do ul. Julianowskiej, gmina Piaseczno i gmina Lesznowola.

Świąteczna Gra biblioteczna

2016-12-12
Bibliotek Publiczna w Józefosławiu zaprasza do udziału w Świątecznej Grze Bibliotecznej.
Szczegóły na plakacie.

Kiermasz Świąteczny i odpalenie choinki w Piasecznie

2016-11-29
Kiermasz Świąteczny

W niedzielę 11 grudnia wprowadzimy Państwa w świąteczny klimat podczas imprezy mikołajkowej połączonej ze wspólnym zapalaniem lampek na miejskiej choince.