Przyłączenie nieruchomości niepodłączonych do istniejącej kanalizacji sanitarnej.

2017-04-12
W związku z rozpoczętą akcją zachęcającą mieszkańców Gminy Piaseczno do podłączenia swoich nieruchomości do miejskiej sieci kanalizacyjnej , PWiK w Piasecznie przygotowało materiały informacyjne oraz ofertę promocyjną "Promocja za 0 zł"

Fundusz Sołecki 2017

2017-03-31
Pan wydatków na przedsięwzięcia realizowane w ramach Funduszu Sołeckiego w 2017 roku.

Protest

2017-03-17
Stowarzyszenie Józefosław Nasz Wspólny Dom stanowczo protestuje przeciwko nieprawdziwym informacjom, manipulacjom i insynuacjom autorstwa pani radnej Hanny Krzyżewskiej zamieszczonym w nr. 37 Magazynu Sąsiedzi (artykuł pt. "W niedalekiej przyszłości"), skierowanym w domyśle w naszą stronę.

Dotyczy zakończonego postępowania w sprawie rozbudowy ulicy Geodetów.

2017-02-23
Dotyczy zakończonego postępowania w sprawie rozbudowy ulicy Geodetów.

Decyzja gminy nr 2/2017

2017-02-13
W sprawie braku potrzeby prowadzenia oceny oddziaływania na środowisko przedsięwzięcia polegającego na budowie zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami.