Ruszyły zapisy na 3 Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa - sam bieg 12 czerwca 2016

2016-04-27
Już po raz trzeci Stowarzyszenie ”Pomysł na Józefosław” organizuje dla mieszkańców Józefosławia i Julianowa Bieg Ulicami Józefosławia i Julianowa na dystansie 5 km oraz Piknik Rodzinny. W tym roku oprócz samego biegu, występów młodych artystów, kiermaszu, stoisk promocyjnych lokalnych firm, cateringu, jako gwiazda wieczoru wystąpi z zespołem laureat The voice of Poland Tobiasz Staniszewski!

Europejski Jarmark Demokracji w Piasecznie - sobota 23 kwietnia

2016-04-22
Z okazji 12 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, odbędzie się Europejski Jarmark Demokracji. Impreza będzie miała miejsce 23 kwietnia, w godzinach 13.00 - 17.00, na Placu Piłsudskiego (rynek) w Piasecznie.

Zaplanowano wiele atrakcji, między innymi koncerty Kuby Sienkiewicza i Beatriz Blanco, wystawę fotograficzną, quizy i niespodzianki dla dzieci. Organizatorem jest Komitet Obrony Demokracji Piaseczno.

Wybory sołeckie - pełnomocnictwa w razie nieobecności

2016-04-22
Wybory Sołtysa oraz członków Rady Sołeckiej w Józefosławiu odbędą się w/g harmonogramu dnia 29 kwietnia 2016 o godz. 19.00 w Zespole Szkół na ul. Kameralnej 11.

Z informacji, które otrzymaliśmy z Działu Prawnego Gminy w razie nieobecności, nie ma możliwości udzielenia pełnomocnictwa do wykonywania czynnego prawa wyborczego tzn. upoważnienia innej osoby do głosowania na danego kandydata w naszym imieniu, ale dopuszcza się możliwość przedstawienia pisemnego oświadczenia woli do wykonywania biernego prawa wyborczego w postaci zgody na kandydowanie na funkcję sołtysa lub członka rady sołeckiej.

Sobota 23 kwietnia 2016 o godz. 12.00 - sadzenie zieleni w Józefosławiu z okazji DNIA ZIEMI

2016-04-18
DZIEN ZIEMI w JÓZEFOSŁAWIU – w sobotę 23 kwietnia o godz. 12.00.
na 3 nowopowstałych skwerkach przy ul. Cyraneczki (róg Julianowskiej)

23 kwietnia 2016 o godz. 12.00 z okazji Dnia Ziemi Stowarzyszenie „Pomysł na Józefosław” po raz kolejny zaprasza do wspólnego upiększania Józefosławia zielenią!

Termin wyborów sołeckich 29 kwietnia - bez zmian

2016-04-14
Wybory sołtysa oraz rady sołeckiej w Józefosławiu odbędą się zgodnie z harmonogramem wyborów w Gminie czyli w piątek 29 kwietnia 2016 o godz 19.00.