17 stycznia o godz. 19.00 (niedziela) - Koncert kolęd w kościele

2016-01-14
Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Con Fuoco pod dyrekcją Pana Andrzeja Sochockiego. W programie kolędy z różnych części świata.
Koncert odbędzie się w niedzielę 17 stycznia o godz. 19.00 w kościele w Józefosławiu.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2016!

2015-12-22
Z okazji zbliżających się Świąt w imieniu własnym i Rady Sołeckiej pragnę złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia.
Zdrowych, pogodnych, przepełnionych rodzinnym ciepłem Świąt Bożego Narodzenia.
Życzę, aby był to dla Państwa wyjątkowy czas, przepełniony radością i ciepłą świąteczną atmosferą oraz, aby nadchodzący Nowy Rok przyniósł pomyślność, szczęście i wytrwałość w realizacji planów.

Dużo zdrowia i miłości życzy

Sołtys

Jan Dąbek

Choinka w Parku na Ogrodowej

2015-12-17
Z przyjemnością informujemy, że w tym roku bedziemy mieli w Józefosławiu choinkę! . Drzewko ufundowane przez PLL LOT stanie tuż przy wejściu do parku na ul. Ogrodowej.

Odpalenie lampek przewidziane jest na tę sobotę, 19 grudnia na godz. 16.00.

Serdecznie zapraszamy!

Pismo Sołtysa do Starosty ws ul. Cyraneczki

2015-12-17
Dnia 6 listopada 2015 p. Sołtys Dąbek złożył zapytanie do Starosty Piaseczyńskiego ws budowy ul. Cyraneczki. Treść pisma w załączeniu.

Decyzja Burmistrza ws PSZOK - PSZOK nie powstanie na ul. Energetycznej

2015-12-09
Szanowni Państwo.

Pan Burmistrz Zdzisław Lis uwzględnił nasze postulaty i wycofał się z lokalizacji PSZOK-a obok Józefosławia i Julianowa.
Bardzo się z tej decyzji cieszymy i dziękujemy za to Panu Burmistrzowi.
Poniżej w załączniku przekazuję treść listu Burmistrza.

Jan Dąbek - sołtys