Oświadczenie Sołtysa i RS ws lokalizacji PSZOK na Energetycznej

2015-11-13
W dniu wczorajszym p. Sołtys Jan Dąbek wraz z grupą mieszkańców uczestniczył w spotkaniu z p. Burmistrzem Lisem. W czasie spotkania p. Burmistrz otrzymał m in. załączone oświadczenie ws lokalizacji PSZOK na ul. Energetycznej.

Petycja mieszkańców ws PSZOK na Energetycznej

2015-11-12
Na prośbę mieszkańców sprzeciwiających się lokalizacji PSZOK (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) na ul. Energetycznej - umieszczamy treść listu oraz link do petycji. Jednocześnie przypominamy o spotkaniu informacyjnym na temat PSZOK zorganizowanym z inicjatywy radnych J&J i Rady Sołeckiej w dniu 18 listopada 2015 o godz. 18.00 w Urzędzie Gminy.

Ustalenia ws PSZOK po spotkaniu Rady Sołeckiej w dn. 4.11.

2015-11-06
Na spotkaniu Rady Sołeckiej w dn. 4 listopada zjawili sie mieszkańcy, którzy aktywnie przeciwstawiają się budowie PSZOK przy ul. Energetycznej. Przedstawili p. Sołtysowi listę pytań i wątpliwości dot. tej lokalizacji. P. Sołtys zaproponował, ze zorganizuje indywidualne spotkanie z p. Burmistrzem Lisem, na które z p. Sołtysem pójdzie delegacja mieszkańców. Spotkanie zostało zaplanowane na 12 listopada na godz. 15.00 w UG.

Spotkanie infomacyjne ws PSZOK - 18 listopada godz. 18.00

2015-11-01
Dnia 18 listopada o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców ws Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów komunalnych (PSZOK).

Spotkanie Rady Sołeckiej - w środę 4.11 godz. 19.00

2015-11-01
Zapraszamy mieszkańców na comiesięczne spotkanie Rady Sołeckiej. Spotkanie odbędzie się we środę 4 listopada o godz. 19.00 w szkole na Kameralnej.