Zaproszenie na Wieczór Seniora w Józefosławiu - 18 grudnia 2015

2015-11-25
Sołtys wsi Józefosław Jan Adam Dąbek oraz Rada Sołecka zapraszają dnia 18 grudnia 2015 na Wieczór Seniora w Józefosławiu.

Planowanie kolejnego spotkania ws PSZOK w Józefosławiu

2015-11-20
W związku z prośbami mieszkańców Sołtys Pan Jan Dąbek podejmuje działania ws zorganizowania kolejnego spotkania ws lokalizacji PSZOK - tym razem w Józefosławiu i w godzinach umożliwiajacych liczne uczestnictwo mieszkańców (ok. godz. 19.00)

Oświadczenie Sołtysa i RS ws lokalizacji PSZOK na Energetycznej

2015-11-13
W dniu wczorajszym p. Sołtys Jan Dąbek wraz z grupą mieszkańców uczestniczył w spotkaniu z p. Burmistrzem Lisem. W czasie spotkania p. Burmistrz otrzymał m in. załączone oświadczenie ws lokalizacji PSZOK na ul. Energetycznej.

Petycja mieszkańców ws PSZOK na Energetycznej

2015-11-12
Na prośbę mieszkańców sprzeciwiających się lokalizacji PSZOK (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) na ul. Energetycznej - umieszczamy treść listu oraz link do petycji. Jednocześnie przypominamy o spotkaniu informacyjnym na temat PSZOK zorganizowanym z inicjatywy radnych J&J i Rady Sołeckiej w dniu 18 listopada 2015 o godz. 18.00 w Urzędzie Gminy.

Ustalenia ws PSZOK po spotkaniu Rady Sołeckiej w dn. 4.11.

2015-11-06
Na spotkaniu Rady Sołeckiej w dn. 4 listopada zjawili sie mieszkańcy, którzy aktywnie przeciwstawiają się budowie PSZOK przy ul. Energetycznej. Przedstawili p. Sołtysowi listę pytań i wątpliwości dot. tej lokalizacji. P. Sołtys zaproponował, ze zorganizuje indywidualne spotkanie z p. Burmistrzem Lisem, na które z p. Sołtysem pójdzie delegacja mieszkańców. Spotkanie zostało zaplanowane na 12 listopada na godz. 15.00 w UG.