14 lipca (wtorek) spotkanie w sprawie koncepcji przebudowy ul. Olchowej oraz Krótkiej

2015-07-08
14 lipca (wtorek) w Urzędzie MiG Piaseczno odbęda się spotkania konsultacyjne dla mieszkańców dotyczace koncepcji przebudowy ulic Krótkiej oraz Olchowej w Józefosławiu.

W lipcu inwentaryzacja azbestu na terenie gminy Piaseczno

2015-07-03
W miesiącu lipcu Urząd Gminy we współpracy z firmą Eco-Art przeprowadzi inwentaryzację wyrobów zawierających azbest znajdujących się na terenie gminy.

Kulturalne Lato - wakacyjna oferta Klubu Kultury

2015-06-24
Klub Kultury w Józefosławiu przygotował ciekawą ofertę na lato dla dzieci i dorosłych. Szczegóły poniżej.

Wyniki ankiety dot. wyprowadzania psów w parku na Ogrodowej

2015-06-24
Na stronie radnych Józefosław.2.0 można zapoznać się z wynikami głosowania mieszkańców na temat wyprowadzania psów w parku na Ogrodowej.

Powstał Klub Seniora J&J - prezesem Pani Felicja Drogowska z Rady Sołeckiej - kolejne spotkanie 30 czerwca o godz. 18.00

2015-06-24
W dniu 16 czerwca odbyło się pierwsze, inauguracyjne zebranie chętnych do uczestnictwa w Klubie Seniora dla mieszkańców Józefosławia i Julianowa. Przybyło ok 30 osób i Klub Seniora został zawiązany. Wybraliśmy 4- osobowy Zarząd (prezesem jest pani Felicja Drogowska, gratulujemy!).