UWAGA KONKURS! - Bądź mistrzem w głosowaniu i przygarnij super hulajnogę!

2015-05-25
Dziś rusza kolejna zachęta do głosowania - facebook'owy konkurs "Bądź mistrzem w głosowaniu i przygarnij super hulajnogę"
Konkurs jest inicjatywą najbardziej aktywnych "głosowaczy" skupionych w grupie na Facebooku, jest skierowany głównie do dzieci i młodzieży.
Wygrywa osoba, która wykaże się największą ilością zdobytych punktów, jeden potwierdzony głos =1 punkt.
Wręczenie nagrody 14 czerwca 2015 podczas pikniku rodzinnego. Nagroda o wartości ok 650 zł została ufundowana społecznie.

Posadź drzewko z sąsiadem! - akcja społeczna na Europejski Dzień Sąsiada

2015-05-22
Akcja jest zaplanowana na 30 maja (sobota) w godz. 11-14 na ul. Cyraneczki. Będziemy wspólnie sadzić 30 drzewek owocowych na odcinku od połowy Cyraneczki w stronę ulicy Ogrodowej

Pamiętajmy o podwórku Nivea - głosujemy codziennie jeszcze przez 11 dni!

2015-05-21
Przypominamy o codziennym głosowaniu – bo spadamy!! Na początku 2 tury byliśmy na 2 miejscu, teraz już na 9!

Zebranie mieszkańców J&J - 18 maja 2015 o godz. 19.30

2015-05-13
W najbliższy poniedziałek, 18. maja o godz. 19.30 w stołówce ZSP przy ul. Kameralnej 11 odbędzie się, organizowane przez stowarzyszenie „Nasz Józefosław i Julianów” – spotkanie mieszkańców z władzami Piaseczna. Swoją obecność potwierdził Pan burmistrz Zdzisław Lis wraz z Panią wiceburmistrz Anną Juszczyk – Bednarską i merytorycznymi pracownikami. Skierowaliśmy także zaproszenie do Pana Starosty Wojciecha Ołdakowskiego oraz do przewodniczącego Rady Powiatu, Pana Daniela Putkiewicza.

Spotkanie Rady Sołeckiej - środa 6 maja godz. 19.00

2015-05-05
W najbliższą środę 6 maja o godz. 19.00 w szkole na Kameralnej odbędzie się co miesięczne spotkane Rady Sołeckiej - serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców.