Nowe kosze z Funduszu Sołeckiego już stoją!

2015-03-13
W dniu dzisiejszym Gmina ustawiła na terenie Józefosławia nowe kosze sfinansowane z Funduszu Sołeckiego 2015.

Budowa parku przy Ogrodowej - wykonawcy wybrani!

2015-03-09
Gmina rozstrzygnęła przetarg na budowę naszego parku przy Ogrodowej. Prace są podzielone na części (etapy), które wygrały różne firmy (budżet na wykonanie w roku 2015 – 900. tys zł)

4 marca (środa) godz. 19.00 - spotkanie Rady Sołeckiej

2015-03-02
W środę 4 marca o godz. 19.00 w szkole na Kameralnej co miesięczne spotkanie Rady Sołeckiej. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców.

ul. Wilanowska - przebudowa przepustu nad Kanałem Jeziorki na most

2015-02-25
Trwa procedura administracyjna dot.przebudowy ul. Wilanowskiej w Józefosławiu. Jednym z elementów przebudowy będzie przebudowa istniejącego przepustu nad Kanałem Jeziorki na most.

Po spotkaniu z radnymi i władzami gminy - inwestycje drogowe w roku 2015

2015-02-12
Na wczorajszym spotkaniu z radnymi oraz władzami gminy przedstawiono następujące informacje na temat statusu prac oraz finansowania inwestycji drogowych/chodnikowych w Józefosławiu. Co ważne, są to informacje z pierwszej ręki tj. przekazane przez Panią Wiceburmistrz ds. Inwestycji Annę Juszczyk oraz Pana Naczelnika Wydziału Infrastruktury i Transportu Włodzimierza Rasińskiego.